
| Brändi: | BMW |
| malli: | 1-serie M135i xDrive 306pk aut + f1 High Exe M-Sport Performance - pano - nap - hud - harman/kardon - keyless - kuipstoelen |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 225 kW |
| moottorin koko: | 1998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 26-09-2026 |
| matkamittarin lukema: | 73.802 KM |
| : | € 24.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 7 |
| paino: | 1.500 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 181 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| erityispiirteet: | Scherpe meeneemprijs - BOMVOLLE M135i X-Drive M-Sport Performance - 4x4 aandrijving - ORG NL + SLECHTS 73.802km NAP gelopen - Deze BMW 1-serie M135I XDRIVE 306PK AUTOMAAT + F1 HIGH EXE M-SPORT PERFORMANCE 5drs komt uit 2020 en kostte toen € 72.447 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2020 op kenteken is voorzien van een benzine-motor heeft een maximum vermogen van 225kW (306PK) en een cilinderinhoud van 1998 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 250 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 4.7 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 8 liter per 100 km en hij weegt 1500 kg. De APK is geldig tot 26-09-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 260.92 euro per kwartaal - voertuig is voorzien van WOK-melding - verder zeer nette auto |
116i 1.6 16V Hatchback 2Dr Benzine 1.598cc 100kW (136pk) RWD
M135i xDrive 306pk aut + f1 High Exe M-Sport Performance - pano - nap - hud - harman/kardon - keyless - kuipstoelen
