
| oma tunniste: | 6539 |
| Brändi: | BMW |
| malli: | 2-serie 218d Active Tourer Sport Automaat Keyless Navigatie |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1995 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 6 (2015 / 6) |
| määräajoin hyväksytty: | 16-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 186.620 KM |
| : | € 5.750 |
| : | € 5.150 |
| : | € 5.150 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.385 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 109 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: BMW Model: 2 Serie Type: 218d Active Tourer Sport Automaat Keyless Navigatie Modelreeks: jan. 2015 - mrt. 2016 Modelcode: F45 Technische informatie Koppel: 330 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 51 liter Acceleratie (0-100): 8,9 s Topsnelheid: 205 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 434 x 180 x 156 cm Wielbasis: 267 cm Gewichten Laadvermogen: 570 kg GVW: 1.955 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 725 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: C Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4) Brandstofverbruik in de stad: 4,7 l/100km (1 op 21,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3) Historie Aantal eigenaren: 4 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare linker zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
2 serie (F22) Coupé 218i 1.5 TwinPower Turbo 12V (B38-B15A) [100kW] = (03-2015/06-2021)
Shooting Brake AMG 35 4MATIC LED ACC HUD Memory Camera SHZ

