| oma tunniste: | V1202614229 |
| Brändi: | BMW |
| malli: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 318i 1.5 TwinPower Turbo 12V (B38-B15A) [100kW] (=
07-2015/10-2018) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 1499 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 9 |
| matkamittarin lukema: | 87.308 KM |
| : | € 11.950 |
| : | € 11.950  |
| : | € 10.150  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WBA8E31010A64**** |
| moottorin koodi: | B38-B15A |
| väri-: | grijs |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.400 kg |
| vahingot: | linker zijschade schades rondom=20
|
vaihtoehtoja
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak