
| Brändi: | BMW |
| malli: | 3-serie 318i 100kW Automaat Luxury Edition |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 1499 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 30-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 109.841 KM |
| : | € 11.700 |
| : | € 10.250 |
| : | € 10.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.465 kg |
| vahingot: | voorraam diefstalschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
