| oma tunniste: | 6577 |
| Brändi: | BMW |
| malli: | 3-serie 320d xDrive Edition Panorama Leer Automaat Navigatie |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 140 kW |
| moottorin koko: | 1995 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 8 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 5 (2019 / 5) |
| määräajoin hyväksytty: | 02-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 199.657 KM |
| : | € 10.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.625 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 140 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: BMW Model: 3-serie Type: 320d xDrive Edition Panorama Leer Automaat Navigatie Modelreeks: mrt. 2018 - jul. 2019 Modelcode: F31 LCI
Technische informatie Koppel: 400 Nm Aantal cilinders: 4 Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 7,7 s Topsnelheid: 222 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 463 x 181 x 143 cm Wielbasis: 281 cm
Gewichten Laadvermogen: 600 kg GVW: 2.225 kg Max. trekgewicht: 1.800 kg (ongeremd 750 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu en verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9) Energielabel: G
Historie Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 549 - € 575 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Diefstalschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
- gescheiden-temperatuurregeling
Viihde
- navigatiesysteem
- pilot-head-up-display
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- cruise-control
- regensensor
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- panoramadak
- parkeersensor-achter
- spiegels-in-carrosseriekleur
- zonnedak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-achter
- middenarmsteun-voor
- sportstoelen
Turvallisuus
- 4x4-WD
- ESP
- abs
- traction-control
Valaistus
- LED-verlichting
- mistlampen-voor
12Volt aansluiting
Aansluiting USB
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Achterruit apart te openen
achterruit apart te openen
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 3
Alarmsysteem
Aluminium interieur afwerking
Bagage-scheidingsnet
Bagage scheidingsnet
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Climate control (L/R gescheiden)
Comfort Access pakket
Connected services
Dimlichten automatisch
Dode hoek assistentie
DVD speler
El. Ramen
El. te openen kofferbak
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Handsfree bluetooth
Hill hold
Hill hold functie
Hoofdsteunen achter
Keyless entry
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
Lederen interieurdelen
Lederen versnellingspook
LED mistlampen
Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
Lichtmetalen velgen 18"
Lichtsensor
M Aerodynamica
Mistlampen
Mistlampen voor
Multifunctioneel stuur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map + hard disk
PDC
Radio
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Ruitensproeiers verwarmbaar
Sportpakket (exterieur)
Sportpakket (interieur)
Spraakbediening
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Verlengbare zitting bestuurdersstoel
Verlengbare zitting passagiersstoel
WiFi