
| Brändi: | BMW |
| malli: | 5-serie 520i 135kW Automaat High Executive |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 135 kW |
| moottorin koko: | 1997 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 18-01-2027 |
| matkamittarin lukema: | 202.264 KM |
| : | € 5.500 |
| : | € 4.900 |
| : | € 4.900 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.690 kg |
| vahingot: | achterschade bumper auto-kan-rijdend-mee Gordels |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
520i Automaat Pano Navi Camera M Sport Edition High Executive
