
| Brändi: | BMW |
| malli: | iX3 80kWh 210kW High Executive Pano MemorySeat Volleder |
| polttoainetta: | sähköinen |
| teho: | 210 kW |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 07-12-2027 |
| matkamittarin lukema: | 100.501 KM |
| : | € 14.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 2.160 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts motorkap radiateur-kapot voorschade dakairbag-stuk knieairbag-links-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk Gordels Start niet |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen INruil! |
