
| Brändi: | BMW |
| malli: | X2 M35I 225kW Automaat Pano High Executive |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 225 kW |
| moottorin koko: | 1998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 15-10-2027 |
| matkamittarin lukema: | 94.019 KM |
| : | € 17.600 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.585 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-links motorkap radiateur-kapot voorschade gebruikssporen alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar |
| erityispiirteet: | Wok Melding Geen Inruil! |
sDrive18i M-Sport LED Navi Clima Cruise Camera SHZ AHK 87.147 km!
SDRIVE18 SPORT LEER NAVI CLIMA PDC LED B.J 07-2019 SCHROEFSCHADE
M35i 2.0 16V Twin Power Turbo SUV Benzine 1.998cc 221kW (300pk) 4x4
