
| oma tunniste: | 34P |
| Brändi: | BMW |
| malli: | X3 2.0d X-Drive Airco Pano Motorschade Trekhaak 130KW Euro 4 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 130 kW |
| moottorin koko: | 1995 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 236.283 KM |
| : | € 2.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.815 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 172 g/km |
| vahingot: | motorschade alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké staat-recht-op-de-wielen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Trekhaak: 1800 KG |
Oldenzaalerstrasse 6
48455 Gildehaus-Bad Bentheim (Dld)
Deutschland
