
| Brändi: | BMW |
| malli: | X3 X-DRIVE20D 135kW Automaat Pano |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 135 kW |
| moottorin koko: | 1995 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 24-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 388.732 KM |
| : | € 6.950 |
| : | € 6.650 |
| : | € 6.650 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.700 kg |
| vahingot: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
