
| Brändi: | BMW |
| malli: | X5 XDRIVE30D 190kW MOTORSHADEN Automaat Pano High Executive |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 190 kW |
| moottorin koko: | 2993 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 5 |
| matkamittarin lukema: | 185.824 KM |
| : | € 8.950 |
| : | € 8.600 |
| : | € 8.600 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 2.045 kg |
| vahingot: | motorschade Motor gedemonteerd |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
xDrive45e M-Sport Pano LED ACC Leder Memory HUD Camera Lucht AHK
