
| oma tunniste: | V24024 |
| Brändi: | BMW |
| malli: | X5 xDrive30d |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 174 kW |
| moottorin koko: | 2993 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2009 / 4 (2009 / 4) |
| määräajoin hyväksytty: | 26-01-2027 |
| matkamittarin lukema: | 312.267 KM |
| : | € 7.500 |
| : | € 5.350 |
| : | € 5.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 2.050 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 214 g/km |
| erityispiirteet: | Schade voorzijde rechts, Radiateur oke, Airbags oke Auto kan rijdend mee Auto van liefhebber is erg netjes zowel van binnen als van buiten Mooie schade op 1 plek Prijs voor EU 5.350 euro Bedrijfsinformatie Openingstijden : Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur, Zaterdags gesloten. !!! LET OP !!! Vanaf 01-01-2026 kan er tot MAXIMAAL 3.000 euro contant worden betaald per voertuig, het resterende bedrag dient per bank voldaan te worden. Whatsapp(only) +316 298 787 75. Voor snelle en goede informatie over een voertuig, geniet bellen de voorkeur. WWW.BROEKHUIS-AUTOS.NL voor EXTRA FOTO'S van deze auto en tevens ons onderdelenmagazijn online. Wij verzorgen de complete exportdocumenten voor de auto-export, binnen en buiten de EU. Reserveren kan alleen d.m.v. het maken van een aanbetaling. Algemene voertuiggegevens zoals APK, WOK, brandstofverbruik en kentekenhistorie kunnen worden verkregen op www.rdw.nl. KVK 06066057, Inzake de AVG verwijzen we naar onze website www.broekhuisautos.nl voor de privacy verklaring. |
Broekhuisweg 5
7665 TW Albergen
Nederland
X5 50e xDrive M Sport PANO LUCHTVERING 360 LEDER MATRIX HUD VOL VOL
xDrive30d 235pk 6-traps aut Executive 7Pers - nav - camera - leer + stoelverw - 20 inch m-sport - zwarte hemel - trekh
xDrive45e M-Sport Pano LED ACC Leder Memory HUD Camera Lucht AHK

