
| oma tunniste: | 6492 |
| Brändi: | Chevrolet |
| malli: | Captiva 2.4i Executive 7-Peroons Leer Stoelverw Navigatie Climate |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 2405 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2009 / 3 (2009 / 3) |
| määräajoin hyväksytty: | 06-03-2026 |
| matkamittarin lukema: | 269.628 KM |
| : | € 1.575 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.735 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 222 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Chevrolet Model: Captiva Type: 2.4i Executive 7-Peroons Leer Stoelverw Navigatie Climate Carrosserievorm: SUV Modelreeks: apr. 2006 - mrt. 2011 Technische informatie Koppel: 220 Nm Aantal cilinders: 4 Tankinhoud: 65 liter Acceleratie (0-100): 11,5 s Topsnelheid: 183 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 464 x 187 x 176 cm Wielbasis: 271 cm Gewichten Laadvermogen: 660 kg GVW: 2.395 kg Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 750 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 7 Milieu Energielabel: D Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 9,3 l/100km (1 op 10,8) Brandstofverbruik in de stad: 12,6 l/100km (1 op 7,9) Brandstofverbruik op de snelweg: 7,3 l/100km (1 op 13,7) Historie Aantal eigenaren: 6 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Beschadiging linker achterdeur Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
Captiva (C100) SUV 2.4 16V 4x2 (Z24SED) [100kW] (06-2006/05-2011)
Captiva (C100) SUV 2.4 16V 4x2 (Z24SED) [100kW] (06-2006/05-2011)
2.4i Executive 7-Peroons Leer Stoelverw Navigatie Climate
