
| oma tunniste: | 76L |
| Brändi: | Citroën |
| malli: | Berlingo 1.6 BlueHDi L1H1 Airco Cruise Schuifdeur Trekhaak 55KW Euro 6 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 55 kW |
| moottorin koko: | 1560 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 29-05-2026 |
| matkamittarin lukema: | 150.690 KM |
| : | € 6.200 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | geel |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 1 |
| paino: | 1.384 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 112 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen GEEN SCHADE ! KEIN UNFALL ! NO DAMAGE ! |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Wielbasis: 273 CM Trekhaak: 1250 KG Laadvermogen: 576 KG Laadruimte: 180L X 126B X 124H |
Oldenzaalerstrasse 6
48455 Gildehaus-Bad Bentheim (Dld)
Deutschland
1.5 BlueHDi 5-Persoons Airco Cruise Trekhaak 75KW Euro 6
5 Persoons 1.6 16V MPV Benzine 1.587cc 80kW (109pk) FWD
1.6 BlueHDi L1H1 Airco Cruise Schuifdeur Trekhaak 55KW Euro 6
