| oma tunniste: | V1202604553 |
| Brändi: | Citroën |
| malli: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE(CFB)) [53kW] (06-2018/07-2021) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 53 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 10 |
| matkamittarin lukema: | 159.237 KM |
| : | € 3.495 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | VF7PSCFB5KR51**** |
| moottorin koodi: | 1KR-FE(CFB) |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 815 kg |
| vahingot: | rechts voor auto is nog rijdbaar=20
|
vaihtoehtoja
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v