
| oma tunniste: | 6516 |
| Brändi: | Citroën |
| malli: | C3 1.2 PureTech S&S Shine Automaat Navigatie Cruise Climate |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 81 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 12 (2018 / 12) |
| määräajoin hyväksytty: | 05-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 30.992 KM |
| : | € 7.650 |
| : | € 6.950 |
| : | € 6.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.065 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 118 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Citroën Model: C3 Type: 1.2 PureTech S&S Shine Automaat Navigatie Cruise Climate Modelreeks: jul. 2018 - apr. 2020 Technische informatie Koppel: 205 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 10,0 s Topsnelheid: 191 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 400 x 175 x 149 cm Wielbasis: 254 cm Gewichten Laadvermogen: 575 kg GVW: 1.640 kg Max. trekgewicht: 450 kg (ongeremd 450 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: D Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4) Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4) Historie Aantal eigenaren: 3 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Verrijdbare voorschade Alle airbags oke Compleet kenteken Getoonde exportprijs op basis van Europese registratie retour binnen 10 weken en het betalen van borg Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland


