
| oma tunniste: | 583033 |
| Brändi: | Citroën |
| malli: | C3 1.2 VTI - 12V |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 60 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| alkuperää: | Ranska |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 8 |
| matkamittarin lukema: | 33.000 KM |
| : | € 3.950 |
| : | € 3.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | rood |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| Hiilidioksidipäästöt: | 109 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
C3 Picasso (SH) MPV 1.4 16V VTI 95 (EP3(8FS)) [70kW] (12-2008/10-2017= )
1.2 PureTech 82pk ELLE - nap - navi - pdc - line assist - lmv - carplay - clima - cruise - grijs dak
