
| oma tunniste: | 317963 |
| Brändi: | Citroën |
| malli: | C3 Aircross 1.5 BLUE HDI - 16V |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 88 kW |
| moottorin koko: | 1499 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | Ranska |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 19-10-2027 |
| matkamittarin lukema: | 83.000 KM |
| : | € 4.950 |
| : | € 4.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| Hiilidioksidipäästöt: | 102 g/km |
| vahingot: | auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
1.2 PureTech S&S Feel Navi, Carplay, Cruise, Bluetooth
1.2 Vti 12V PureTech SUV Benzine 1.199cc 61kW (83pk) FWD
