
| Brändi: | Citroën |
| malli: | C4 cactus 1.2 PureTech Shine (SUV 5-dr.) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 60 kW |
| moottorin koko: | 1200 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 31-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 120.854 KM |
| : | € 2.999 |
| : | € 2.650 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | rood |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 940 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 105 g/km |
| vahingot: | rechterschade wielophanging-rechts alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
