| oma tunniste: | 31909 |
| Brändi: | Dacia |
| malli: | Dokker 1.6 MPi 61KW Airco |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 61 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 1 |
| matkamittarin lukema: | 129.628 KM |
| : | € 3.100 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.065 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 168 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: gebruikt schade: linkerzijde repareren: schuifdeur links uitdeuken scherm links achter uitdeuken achterbumper spuiten
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken
|
vaihtoehtoja
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
bestuurdersairbag
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
elektrische ramen voor
Elektronisch Stabiliteits Programma
passagiersairbag
stuurbekrachtiging
zij airbag(s) voor
zijschuifdeur rechts