| oma tunniste: | V1202610241 |
| Brändi: | Daewoo |
| malli: | Captiva Captiva (C100) SUV 2.4 16V 4x2 (Z24SED) [100kW] (06-2006/05-2011) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 2405 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 356.883 KM |
| : | € 995 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | KL1CF26FJ8B24**** |
| moottorin koodi: | Z24SED |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.660 kg |
| vahingot: | koppeling versleten motor managment lamp brandt. auto heeft rondom ge=
bruikersschade
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v