| oma tunniste: | 31783 |
| Brändi: | Daihatsu |
| malli: | Young-rv 1.3-16V XTI Automaat |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 64 kW |
| moottorin koko: | 1298 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2003 / 3 |
| matkamittarin lukema: | 170.124 KM |
| : | € 1.400 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zilver |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 882 kg |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: rondom repareren: chassis achter minimaal richten deur naad klein links achter div delen spuiten
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken
|
vaihtoehtoja
achterbank neerklapbaar
achterbank verstelbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
buitenspiegel rechts
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
bumpers in carrosseriekleur
elektrische ramen voor
passagiersairbag
stoffen bekleding
stuurbekrachtiging