
| Brändi: | Ford |
| malli: | C-Max 2.0-16V TITANIUM AUTOMAAT ! |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 107 kW |
| moottorin koko: | 1999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 3 |
| määräajoin hyväksytty: | 29-03-2026 |
| matkamittarin lukema: | 241.906 KM |
| : | € 1.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | bruin |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 2 |
| paino: | 1.294 kg |
| vahingot: | gebruikssporen APK VERLOPEN RADIO WERKT NIET |
| erityispiirteet: | INRUILKOOPJE !!! APK VERLOPEN EN RADIO WERKT NIET ! ZO INGERUILD EN OOK ZO WEER WEG VOOR EEN ZEER SCHERPE EN VASTE ACTIE MEENEEMPRIJS ZO MEE DUS BELLEN VOOR DE LAATSTE PRIJS EN OF BIEDEN OP DEZE AUTO HEEFT GEEN ENKELE ZIN. VASTE PRIJS ! FIXED PRICE ! FESTEN PREIS ! EXPORT PREIS ! |
Hogeweg 38
5715PV Lierop
Nederland
C-Max (DXA) MPV 1.0 Ti-VCT EcoBoost 12V 125 (M1DA(Euro 5)) [92kW] (10= -2012/06-2019)
C-Max (DXA) MPV 1.6 SCTi 16V (JQDB(Euro 5)) [110kW] (12-2010/12-2014)=
