| oma tunniste: | 6206 |
| Brändi: | Ford |
| malli: | Fiesta 1.0 EcoBoost Titanium Climate Stoelverwarming |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 74 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 6 (2017 / 6) |
| määräajoin hyväksytty: | 09-06-2026 |
| matkamittarin lukema: | 120.035 KM |
| : | € 2.450 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.030 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 99 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Ford Model: Fiesta Type: 1.0 EcoBoost Titanium Climate Stoelverwarming Modelreeks: nov. 2012 - apr. 2017 Modelcode: B299
Technische informatie Koppel: 170 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 42 liter Acceleratie (0-100): 11,2 s Topsnelheid: 180 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 398 x 172 x 150 cm Wielbasis: 249 cm
Gewichten Laadvermogen: 525 kg GVW: 1.555 kg Max. trekgewicht: 900 kg (ongeremd 565 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3) Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Verrijdbare linker zijschade Stuur- en dashboard airbags stuk Knie-airbag stuk Hemel- en stoelairbag links stuk Wok melding
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Viihde
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
Mukavuus (sisustus)
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- spiegels-in-carrosseriekleur
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
Aansluiting USB
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Chroom delen exterieur
Elektronische remkrachtverdeling
Hill hold
Hill hold functie
Hoofdsteunen achter
Knie airbag
LED dagrijverlichting
Lichtmetalen velgen 16"
Mistlampen
Multimedia-voorbereiding
Radiovoorbereiding
Start/stop systeem