
| Brändi: | Ford |
| malli: | Fiesta 1.4 Trend (Hatchback 3-dr.) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 71 kW |
| moottorin koko: | 1400 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 3 |
| määräajoin hyväksytty: | 28-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 233.464 KM |
| : | € 750 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 941 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 133 g/km |
| vahingot: | voorschade wielophanging-rechts alle-airbags-oké coolers-oké motor-loopt |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
