| Brändi: | Ford |
| malli: | Fiesta 14i 71kW 5 drs |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 71 kW |
| moottorin koko: | 1388 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2009 / 5 |
| määräajoin hyväksytty: | 31-12-2026 |
| matkamittarin lukema: | 133.152 KM |
| : | € 1.450 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 954 kg |
| vahingot: | achterschade alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken
|
vaihtoehtoja
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- lichtmetalen-velgen
- spiegels-in-carrosseriekleur
1 sleutel
geen boekjes aanwezig