
| oma tunniste: | 29850 |
| Brändi: | Ford |
| malli: | Focus 1.5 Clima Navi Titanium Edition |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1498 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 06-09-2025 |
| matkamittarin lukema: | 202.850 KM |
| : | € 4.700 |
| : | € 4.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.250 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 128 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen vervangen: koppakking repareren: deur links voor lichte kras deur links achter lichte kras scherm rechts achter restijl deukjes |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
1.0 EcoBoost Hybrid Clima Navi Camera Trend Edition Business
