| Brändi: | Ford |
| malli: | Focus Focus Coupé-Cabriolet 1.6-16V Titanium |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 74 kW |
| moottorin koko: | 1596 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 28-05-2026 |
| matkamittarin lukema: | 175.147 KM |
| : | € 1.250 |
| : | € 1.250  |
| : | € 1.250  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | cabriolet |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.373 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 169 g/km |
| vahingot: | deur-voor achterscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Linker deur en rechter achterscherm deuk.
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Leuke focus cabrio met linker deur schade en deuk rechte zijkant.
|
vaihtoehtoja
Viihde
- audio-cd-speler
- audio-stuurbediening
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
Ulkopuoli
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
Sisustus
- lederen-bekleding
- stoelverwarming
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
Airco
sportvelgen
trekhaak
leren interieur
stoel verwarming.