
| oma tunniste: | 23042026 |
| Brändi: | Ford |
| malli: | Focus Ford Focus Wagon 1.6-16V Futura |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 74 kW |
| moottorin koko: | 1596 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2006 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 26-06-2026 |
| matkamittarin lukema: | 308.122 KM |
| : | € 500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | **** |
| väri-: | blauw |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.177 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 161 g/km |
| vahingot: | gebruikssporen alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
