| oma tunniste: | 6225 |
| Brändi: | Ford |
| malli: | Focus Wagon 1.0 EcoBoost ST Line X Business Navigatie Stoel-Stuurverwarming |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 92 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 4 (2021 / 4) |
| määräajoin hyväksytty: | 15-04-2027 |
| matkamittarin lukema: | 89.136 KM |
| : | € 5.450 |
| : | € 4.750  |
| : | € 3.926  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.283 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 109 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Ford Model: FOCUS Wagon Type: 1.0 EcoBoost ST Line X Business Navigatie Stoel-Stuurverwarming Modelreeks: apr. 2021 - jan. 2021
Technische informatie Koppel: 200 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 52 liter Acceleratie (0-100): 10,3 s Topsnelheid: 198 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 479 x 184 x 155 cm Wielbasis: 270 cm
Gewichten Laadvermogen: 642 kg GVW: 1.925 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 690 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu en verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5) Energielabel: A
Historie Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Voorschade Stuur- en dashboard airbags stuk Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Security
- start-stop-knop
- startonderbreker
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- cruise-control
- regensensor
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- parkeersensor-voor
- sport-onderstel
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
- sportstoelen
- stoelverwarming
- stoelverwarming-voor
Turvallisuus
- Achteruitrijcamera
- ESP
- abs
- traction-control
Valaistus
- LED-verlichting
- mistlampen-voor
12Volt aansluiting
Aansluiting USB
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Achterspoiler
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Apple Carplay/Android Auto
automatische snelheidsbegrenzing ISA
Autonomous Emergency Braking
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Bots herkenning systeem
bots waarschuwing systeem
Bots waarschuwing systeem
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
DAB+
Dakspoiler
Dimlichten automatisch
El. Ramen
El. te openen kofferbak
El. verstelbare passagiersstoel
Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas achter
Handsfree bluetooth
Hill hold
Hill hold functie
Hoedenplank/rolhoes
Hoofdsteunen achter
Keyless entry
Keyless entry/start/stop
LED dagrijverlichting
Lederen versnellingspook
LED mistlampen
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 17"
Lichtsensor
Mistlampen
mistlampen voor adaptief
Multifunctioneel stuur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
PDC
Radio
Rijbaanassistentie
Rijstrooksensor met correctie
Side-skirts
Snelheidsbegrenzer
Sportpakket (exterieur)
Sportpakket (interieur)
Spraakbediening
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Stuurwiel verwarmd
Telefoonintegratie premium
Verlengbare zitting bestuurdersstoel
Verlengbare zitting passagiersstoel
Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel
Verstelbare lendesteun passagiersstoel
Voetgangersveiligheidssysteem
WiFi