
| oma tunniste: | D27885 |
| Brändi: | Ford |
| malli: | Focus Wagon 1.6-16V Futura AUT 75Kw |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 74 kW |
| moottorin koko: | 1596 KS |
| määrä vaihdetta: | 4 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2006 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 24-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 225.899 KM |
| : | € 1.750 |
| : | € 1.750 |
| : | € 1.750 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WF0WXXGCDW5XX**** |
| väri-: | blauw |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.208 kg |
| vahingot: | achterscherm achterklep bumper parkeerschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken 2006/01 Ford Focus Wagon 1.6 Trend aut5 Deuren Wagon Stationwagen 5 seats | 2004-2008 | 1.6 74kW 101PK 1596ccm | Voorwielaandrijving | Automatisch 4 | Trend | PersonenautoOpties & Accessoires: Airconditioning|Cruise control|Lichtmetalen velgen|Navigatie|Trekhaak |
Lage Dijk-Noord 11
3401VA IJsselstein
Nederland
