
| Brändi: | Ford |
| malli: | Galaxy 1.5 118kW Navi Clima 7Persoons |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 118 kW |
| moottorin koko: | 1498 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 3 |
| määräajoin hyväksytty: | 19-03-2027 |
| matkamittarin lukema: | 184.407 KM |
| : | € 8.800 |
| : | € 7.850 |
| : | € 7.850 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.608 kg |
| vahingot: | gebruikssporen auto-is-verrijdbaar Waarschijnlijk koppakking defect Probaly head gasket |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
