| Brändi: | Ford |
| malli: | Kuga Auto is GERESERVEERD 1.5 titanium |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1498 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 05-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 174.807 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.479 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 143 g/km |
| vahingot: | voorschade alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar Links voor licht geraakt motorkap en bumper moeten vervangen de koplamp links en de rest probeer te fixen of vervangen la portier heeft klein restyle deukje en een paar kleine dingetjes rondom maar verder een hele knappe auto er is eventueel een kleine video van deze auto/schade van deze auto beschikbaar uiteraard wordt deze Kuga verkocht zoals ie er staat met schade en zonder enige vorm van garantie
|
| erityispiirteet: | Hele nette waarvan de prijs kort is Geen inruil mogelijk en betaling alleen per bank
|
vaihtoehtoja
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Viihde
- audio-cd-speler
- audio-stuurbediening
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- automatisch-dimmende-binnenspiegel
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-voor
- spiegels-in-carrosseriekleur
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-achter
- middenarmsteun-voor
- sportstoelen
- stoelverwarming-voor
- verstelbare-gordelhoogte
Twee sleutels en geen boekjes wel import maar ziet er origineel uit