
| oma tunniste: | 47L |
| Brändi: | Ford |
| malli: | Ranger 2.2 TDCi XL SuperCab 4X4 Airco Cruise Camera Trekhaak 110KW Euro 5 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 2198 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 12 |
| määräajoin hyväksytty: | 02-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 197.597 KM |
| : | € 12.950 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | geel |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 2.105 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 206 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen GEEN SCHADE ! KEIN UNFALL ! NO DAMAGE ! |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Wielbasis: 322 CM Trekhaak: 3500 KG Laadvermogen: 1095 Laadruimte: 179L X 155B X 52H |
Oldenzaalerstrasse 6
48455 Gildehaus-Bad Bentheim (Dld)
Deutschland
3.2 TDCi Wildtrak Super cab 4X4 Airco Navi Tempomat ACC 147KW Euro 6
Ranger Pick-up 2.0 EcoBlue 16V 4x4 (BC2X) [125kW] (03-2019/...)
2.2 TDCi XL SuperCab 4X4 Airco Cruise Camera Trekhaak 110KW Euro 5
