| oma tunniste: | V1202609763 |
| Brändi: | Honda |
| malli: | Hr-v HR-V (RU) MPV 1.5 i-VTEC 16V (L15B4(Euro 6)) [96kW] (08-2015/...) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 96 kW |
| moottorin koko: | 1496 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 5 |
| matkamittarin lukema: | 270.275 KM |
| : | € 7.995 |
| : | € 6.799  |
| : | € 5.599  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | 3HGRU1850JM40**** |
| moottorin koodi: | L15B4(Euro 6) |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.220 kg |
| vahingot: | versnellingsbak defect.
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
cruise =
control
elek ramen v/a