| oma tunniste: | V1202613285 |
| Brändi: | Hyundai |
| malli: | Atos Atos Hatchback 1.1 12V (G4HG) [46kW] (01-1997/12-2008) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 46 kW |
| moottorin koko: | 1086 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2007 / 9 |
| matkamittarin lukema: | 142.556 KM |
| : | € 995 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | MALAB51HP8M16**** |
| moottorin koodi: | G4HG |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 859 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling