| oma tunniste: | V1202610030 |
| Brändi: | Hyundai |
| malli: | I-10 i10 (F5) Hatchback 1.2i 16V (G4LA) [57kW] (11-2008/12-2011) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 57 kW |
| moottorin koko: | 1248 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2009 / 1 |
| matkamittarin lukema: | 224.200 KM |
| : | € 995 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | MALAN51CP9M22**** |
| moottorin koodi: | G4LA |
| väri-: | blauw |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 905 kg |
| vahingot: | schades rondom dynamo defect
|
vaihtoehtoja
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a