| oma tunniste: | V1202610617 |
| Brändi: | Hyundai |
| malli: | Ix20 iX20 (JC) SUV 1.6i 16V (G4FC-G) [92kW] (11-2010/07-2019) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 92 kW |
| moottorin koko: | 1591 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 3 |
| matkamittarin lukema: | 163.402 KM |
| : | € 2.995 |
| : | € 2.995  |
| : | € 2.695  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | TMAPU81DACJ05**** |
| moottorin koodi: | G4FC-G |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.155 kg |
| vahingot: | front schade start en loopt goed.
|
vaihtoehtoja
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak