
| oma tunniste: | 105L |
| Brändi: | Iveco |
| malli: | Daily 35S16 2.3 HPi Koffer Laadklep Automaat Klima Cruise 115KW Euro 6 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 115 kW |
| moottorin koko: | 2287 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 2 |
| määräajoin hyväksytty: | 29-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 252.979 KM |
| : | € 17.950 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 2 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 1 |
| paino: | 2.530 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 202 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen GEEN SCHADE ! KEIN UNFALL ! NO DAMAGE ! |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Wielbasis: 410 CM Laadvermogen: 970 KG Laadruimte: 422L X 215B X 211H |
Oldenzaalerstrasse 6
48455 Gildehaus-Bad Bentheim (Dld)
Deutschland
35C16 2.3 HPi N1! Automaat Koffer Laadklep Airco Cruise 115KW Euro 6
35S14 2.3 HPi Hi-Matic Luchtvering L5H3 Luifel Klima Cruise 100KW Euro 6
35S12 2.3 HPi Dubbele Cabine Open Laadbak Trekhaak 85KW Euro 6
35S16 2.3 HPi Koffer Laadklep Automaat Klima Cruise 115KW Euro 6
