
| oma tunniste: | 6342 |
| Brändi: | Kia |
| malli: | Cee d cee'd 1.4 CVVT X-tra Airco 5-Deurs |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 66 kW |
| moottorin koko: | 1396 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2011 / 6 (2011 / 6) |
| määräajoin hyväksytty: | 01-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 161.842 KM |
| : | € 1.175 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.163 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 132 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Kia Model: cee'd Type: 1.4 CVVT X-tra Airco 5-Deurs Modelreeks: sep. 2009 - jun. 2012 Technische informatie Koppel: 137 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 53 liter Acceleratie (0-100): 13,0 s Topsnelheid: 180 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 427 x 179 x 148 cm Wielbasis: 265 cm Gewichten Laadvermogen: 547 kg GVW: 1.710 kg Max. trekgewicht: 1.200 kg (ongeremd 550 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: A Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2) Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4) Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare voor- en achterschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
