
| oma tunniste: | 23042026 |
| Brändi: | Kia |
| malli: | Picanto Kia Picanto 1.0 CVVT ComfortLine |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 51 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 31-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 197.036 KM |
| : | € 2.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | **** |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 4 |
| paino: | 820 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 95 g/km |
| vahingot: | wielophanging-links oikea etuovi voorscherm gebruikssporen alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt rechter voorwiel scheef |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
