| oma tunniste: | V1202615408 |
| Brändi: | Kia |
| malli: | Picanto Picanto (BA) Hatchback 1.0 12V (G4HE) [46kW] (09-2007/04-2011) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 46 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 4 |
| matkamittarin lukema: | 124.160 KM |
| : | € 1.295 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | KNEBA24428T54**** |
| moottorin koodi: | G4HE |
| väri-: | blauw |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 836 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt.
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling