| oma tunniste: | V1202614551 |
| Brändi: | Kia |
| malli: | Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW] (09-2011/12-2017) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 63 kW |
| moottorin koko: | 1248 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 2 |
| matkamittarin lukema: | 201.325 KM |
| : | € 1.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | KNADN511AC605**** |
| moottorin koodi: | G4LA5 |
| väri-: | wit |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.004 kg |
| vahingot: | auto start loopt goed. rechter zijschade
|
vaihtoehtoja
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
elek ramen v