| oma tunniste: | V1202614637 |
| Brändi: | Kia |
| malli: | Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW] (09-2011/12-2017) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 63 kW |
| moottorin koko: | 1248 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 178.773 KM |
| : | € 995 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | KNADN511AD684**** |
| moottorin koodi: | G4LA5 |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.004 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen glasbreuk start niet
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling