
| oma tunniste: | 6572 |
| Brändi: | Kia |
| malli: | Soul 1.6 X-tra Airco |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 93 kW |
| moottorin koko: | 1591 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 12 (2010 / 12) |
| määräajoin hyväksytty: | 13-01-2027 |
| matkamittarin lukema: | 143.401 KM |
| : | € 2.175 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.145 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 153 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Kia Model: Soul Type: 1.6 X-tra Airco Modelreeks: jan. 2009 - jan. 2011 Technische informatie Koppel: 156 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 48 liter Acceleratie (0-100): 11,0 s Topsnelheid: 177 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 411 x 179 x 166 cm Wielbasis: 255 cm Gewichten Laadvermogen: 535 kg GVW: 1.680 kg Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 450 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: C Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4) Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5) Historie Aantal eigenaren: 4 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Verrijdbare linker zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland

