
| Brändi: | Land Rover |
| malli: | Range Rover Evoque 2.0Si4 177kW Automaat HSE Dynamic |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 177 kW |
| moottorin koko: | 1997 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 12-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 180.676 KM |
| : | € 12.350 |
| : | € 10.100 |
| : | € 10.100 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.740 kg |
| vahingot: | versnellingsbak-defect motor-loopt Storing versnellingsbak |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
P250 HYBRIDE R-DYNAMIX FULL OPTIONS
2.2 TD4 PANO/MERIDIAN/CAMERA/LED/MEMORY/FULL OPTIONS!
Range Rover Evoque (LVJ/LVS) SUV 2.0 eD 150 16V (204DTD(AJ20D4)) [110k= W] (06-2015/12-2019)
2.2 TD4 16V 5-drs. SUV 4Dr Diesel 2.179cc 110kW (150pk) 4x4
