
| Brändi: | Lexus |
| malli: | Ct 200h Hybrid 123pk aut Business Line - nap - navi - camera - dealer onderhouden - licht + regens + dimmend spiegel |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 91 kW |
| moottorin koko: | 1798 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 26-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 171.472 KM |
| : | € 9.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.345 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 82 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - zeer lichte schade zie fotos - linksachter uitdeuk + spuitwerk - full fahrbereitet |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - ORG NL + NAP - RECENT IN 2024 (149dkm) bij LEXUS DEALER AANGESCHAFT VOOR 14.945 euro - Deze Lexus CT 200H FULL HYBRID 123PK AUT BUSINESS LINE komt uit 2015 en kostte toen € 30.820 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2015 op kenteken is voorzien van een benzine én een elektriciteit-motor en een cilinderinhoud van 1798 cc. Dit voertuig heeft een maximum (benzine) vermogen van 73kW (99PK) en een continu (elektrisch) vermogen van 18kW (24PK). De personenauto heeft een topsnelheid van 180 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 10.3 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 3.8 liter per 100 km en hij weegt 1345 kg. De APK is geldig tot 26-11-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205.25 euro per kwartaal |
200h Hybrid 123pk aut Business Line - nap - navi - camera - dealer onderhouden - licht + regens + dimmend spiegel
