| oma tunniste: | V1202616182 |
| Brändi: | Mazda |
| malli: | 2 2 (NB/NC/ND/NE) Hatchback 1.4 16V (FXJA) [58kW] (04-2003/06-2007) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 58 kW |
| moottorin koko: | 1388 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2003 / 4 |
| matkamittarin lukema: | 270.204 KM |
| : | € 895 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | JMZNC2WPJN3D2**** |
| moottorin koodi: | FXJA |
| väri-: | blauw |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.025 kg |
| vahingot: | front schade rechts achter schades rondom start en loopt goed.
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a