
| Brändi: | Mazda |
| malli: | 3 2.0 e-SkyActiv-X Hybrid aut 180 Luxury - nap - Hud - 360 cam - leer - stuur + stoelverw - bose - memory - keyless |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 132 kW |
| moottorin koko: | 1998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 15-05-2027 |
| matkamittarin lukema: | 82.814 KM |
| : | € 12.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | rood |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 7 |
| paino: | 1.324 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 142 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - zeer lichte achterschade - airbags ok - schade betreft achterklep + achterbumper + tussenpaneel + 1x achterlicht (van klep) - zie alle fotos voor schade - full fahrbereitet |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Scherpe meeneemprijs - NIEUW MODEL - BOMVOLLE MAZDA 3 HYBRID AUTOMAAT - SLECHTS 82.814km NAP GELOPEN - Deze Mazda 3 2.0 E-SKYACTIV-X M HYBRID AUTOMAAT + F1 180 LUXURY 5drs komt uit 2019 en kostte toen € 37.499 euro. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2019 op kenteken is voorzien van een benzine én een elektriciteit-motor heeft een maximum vermogen van 132kW (179PK) en een cilinderinhoud van 1998 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 216 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 8.6 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6.3 liter per 100 km en hij weegt 1324 kg. De APK is geldig tot 15-05-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205.25 euro per kwartaal |
2.0 Skyactiv-G AUT. MildHybrid Climatronic Navi Camera Headup-Display StoelVerwarming
2.0 e-SkyActiv-X Hybrid aut 180 Luxury - nap - Hud - 360 cam - leer - stuur + stoelverw - bose - memory - keyless
