| oma tunniste: | V1202613251 |
| Brändi: | Mazda |
| malli: | 3 (BK12) Sedan 1.6i 16V (Z627) [77kW] (02-2004/06-2009) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 77 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2003 / 11 |
| matkamittarin lukema: | 250.281 KM |
| : | € 995 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | JMZBK12Z24111**** |
| moottorin koodi: | Z627 |
| väri-: | zwart |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.140 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling